Recept na aktívnu jeseň s HeartBeet

Recept na aktívnu jeseň s HeartBeet

Keď padajú listy, padá na nás aj únava. Jesennú letargiu sa však oplatí prekonať – ešte skôr, ako srdce začne biť na poplach. Poradíme vám, ako na to! Nové osviežujúce smoothie HeartBeet je starostlivo namiešané na podporu vitality a refresh vnútorných orgánov.

Mrkva detoxikuje pečeň a zabraňuje ukladaniu tuku v nej, čím nám pomáha udržiavať optimálnu hmotnosť. Rovnako je bohatým zdrojom vápnika, železa, horčíka, vlákniny aj antioxidantov. Za zmienku tiež stojí, že pravidelná konzumácia mrkvy prispieva k zlepšovaniu pamäti.

Časť názvu drinku však inšpirovala jeho ďalšia zložka – červená repa, po anglicky „beet“. Svoju chýrnu povesť si buduje blahodarnými účinkami na imunitu a najmä na kardiovaskulárny systém. Áno, červenú repu môžeme pokojne považovať za srdcovú záležitosť! Milovníci smoothies o tom vedia svoje. Cvikla je overenou súčasťou zdravých drinkov, ktoré obohatí nielen krásnou farbou, ale aj smršťou minerálnych látok (horčík, draslík, železo, mangán) a vitamínov.

Čím doplniť túto perfektnú zeleninovú kombináciu? Tento oriešok sme hravo vyriešili a pridali para orechy. Obsahujú veľa selénu, ktorý pomáha znižovať hladinu cholesterolu a tiež pôsobí priaznivo na cievy.

Takže ak vám dobrá kondícia leží na srdci aj počas sychravých dní, osviežte sa drinkom HeartBeet a dajte si kardio. Skrátka, rozhýbte sa! Odmenou vám bude chuť užiť si každý deň na pulze života.

Aj tento drink si môžete objednať

Tak ako všetky drinky u nás, aj tento si môžete v ďalšom kroku pomenovať podľa seba.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *