Pre firmy

Pokiaľ hľadáte niečo na mieru, poďte za nami. Pripravíme pre vašich zamestnancov a klientov to čo skutočne využijú a to čo im poskytne pridanú hodnotu. Navyše prispôsobíme drink požiadavkám, ktoré si určíte tak, aby bol reprezentatívny a propagoval predovšetkým vás.

Drink maker teda môže byť aj vaša firma.

Čo pre Vás teda môžeme urobiť? Namiešame Vám toľko drinkov koľko budete potrebovať. Nie je teda rozdiel v tom či ste firma malá, alebo naopak obrovská. Ak nie ste rozhodnutí, kedykoľvek môžete doobjednať ďalšiu várku, alebo s ňou ďalej pracovať – meniť receptúru, zloženie, chuť…

Rozumieme, že každá firma aj tá vaša má svoju identitu. Etiketu Vám prispôsobíme tak ako môžete vidieť na obrázku. Výber fliaš necháme na vás (300ml, 500ml, 700ml a 1000ml). Nemusí to byť nutné, ale poradíme Vám v receptúre tak, aby bol drink chutný. Takisto je v niektorých prípadoch možné sa dokonca vizuálne priblížiť dominantnej farbe vašej spoločnosti. Práve tieto detaily robia z drink makeru výnimočný benefit, alebo darček pre zamestnancov a klientov.

Čoraz viac spoločností potrebuje zaujať a to nie len na domácej pôde, ale aj na tej vonkajšej. Zaujať obchodného partnera, klienta, alebo hocikoho kto príde na obchodnú návštevu je dnes viac ako dôležité. Drink maker teda netreba dávať iba ako vďaku na konci roka, alebo ako benefit ku kvartálnym odmenám, je možné ho využiť a ponúkať na mítingoch, školeniach atď.

Keby bolo vaše meno, alebo meno vašej spoločnosti na fľaške, z ktorej vám práve niekto nalieva v cudzej firme na mítingu neboli by ste očarení? Byť o krok vpred sa dá rôznymi spôsobmi. To čo robíme, robíme najlepšie. Pokiaľ idete do toho s nami kontaktujte nás.