prskavka

Novoročné predsavzatie, ktoré dodržíte

Novoročné predsavzatie, ktoré dodržíte

Po roku je opäť na programe rovnaká scéna. Na stenu alebo na stôl si vystavíte nový, ešte voňavý kalendár a s nádejou hľadíte na januárové dátumy. Viac sa o seba starať, viac si všímať, čo mám tanieri, zapracovať na kondičke. Prestať fajčiť, začať pravidelne behať, viac šetriť, no zároveň viac cestovať. Jeden ušľachtilý zámer strieda druhý… koľko z nich sa „dožije“ jari? Alebo februára? Či druhého januárového týždňa?

Čo si budeme klamať, predsavzatie je často trvácne ako nesmelý mestský sneh. Na chvíľu zažiari, poteší, napíšete o ňom príspevok na sociálnu sieť – a neskôr sa zmení na šedú masu a bez stopy sa rozplynie. Určite vás nechceme napomínať či zneisťovať. Kto je bez viny, nech hodí nevyužitou mesačnou permanentkou do fitka! Na tomto mieste by sme vás skôr radi motivovali a našepkali vám, ako si to pre zmenu s predsavzatiami konečne uľahčiť.

DAJTE SA NA NOVÝ ROK NA ŠALÁT!

Napríklad ľadový a rímsky, ktoré sú základom smoothie Green day, špeciálne určeného na aktuálnu sezónu. Prečo dať práve v zime zdravým nápojom zelenú? Farbivo chlorofyl obsiahnuté v listovej zelenine má totiž priaznivé detoxikačné účinky. Možno vás zaujme aj fakt, že zelené smoothie môžeme považovať za plnohodnotné jedlo – zelenina obsahuje oproti ovociu viac vlákniny, takže prispeje aj k pocitu sýtosti. Po sviatkoch plných dobrôt vám mimoriadne dobre padne svieža kombinácia šalátov so špenátom a chia semienkami, ktorá zharmonizuje vaše trávenie a nabije vás energiou.

Vidíte, ani to nie je také zložité – začnite aspoň po malých krôčikoch, ktoré postupne dokážu spôsobiť veľké veci. A nebojte sa chcieť od života VIAC – viac vitality, viac pestrosti, viac radosti aj z maličkostí… Drink maker bude rád vaším parťákom, ktorý vždy dodá ten správny šťavnatý impulz. Spoznajte na vlastnej koži a kondícii, že nepoľaviť z predsavzatí sa oplatí. PF 2019!

Aj tento drink si môžete objednať

Tak ako všetky drinky u nás, aj tento si môžete v ďalšom kroku pomenovať podľa seba.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *