KVALITA A SPRACOVANIE

Vlajková loď tejto firmy je kvalita. Nie je to iba slovo, ale je to zrkadlo toho čo robíme. Vysoké štandardy platia vo všetkom čo robíme a to bez výnimky. My sme tím, ktorý pochopil, že iba ak dodržíme vysokú kvalitu, ľudia sa nám odvďačia tým, že budú našimi zákazníkmi a navyše spokojnými zákazníkmi.  A to je pre nás najdôležitejšie.

Proces je jednoduchý, ale prísny. Držíme sa kvalitných dodávateľov, ktorí nám poskytujú tie najkvalitnejšie produkty, a je jedno či ide o pomaranč, alebo uzáver na fľašu. Všetko musí byť top, ovocie i zelenina, orechy aj semiačka, fľaše aj etikety, balenia aj doručenie. Zvlášť kategóriou sú prístroje, ktoré používame. Ide o špičkové, špeciálne vyvinuté prístroje, ktoré sú určené pre toho najnáročnejšieho spracovateľa (v tomto prípade nás) ovocia a zeleniny. Iba týmito najdokonalejšími štandardmi, ktoré sa ukrývajú v našich prístrojoch vieme zabezpečiť takmer nulovú penivosť, a výraznú redukciu vlákniny vo finálnych produktoch. Na základe zvolenia správnej techniky a prístroja vytvárame produkty, ktoré sú chuťovo výraznejšie, farebne plnšie a neseparujú vodu od vlákniny, ale práve naopak ostávajú konzistentné, alebo separujú šťavu (nie vodu) od vlákniny a peny. A presne toto sú najvyššie štandardy, ktoré sa dnes dajú dosiahnuť, aj preto ich plníme na 100%.

Keď niekde nastane chyba odhalíme ju a napravíme, zákazník ju nikdy nezistí. Jedinú vec, ktorú nedokážeme ovplyvniť je preprava. Ak balík nedostanete včas, alebo príde k jeho poškodeniu, tak sme aj my bezmocní. Stane sa však takáto vec aj napriek tomu, že balíky balíme s maximálnou precíznosťou? Stane, a vtedy bez zaváhania začíname celý proces odznovu, aby ste svoje drinky dostali čo najskôr a neboli na nás až takí nahnevaní.

Človek si povie, ale čo toto všetko stojí? Kupujete najlepšie produkty, používate výhradne pramenitú vodu, pracujete na objednávku každého zákazníka zvlášť, aplikujete názov drinku na etikety podľa požiadavky zákazníka, disponujete exkluzívnou technikou odšťavovania a mixovania, používate sklenené fľaše, pečatíte ich vlastným kolkom, precízne ich balíte a ešte aj posielate kuriérom. Je jasné, že vysoký štandard prináša vyššie náklady, proces nám však uľahčujú moderné technológie a ľudia v tíme.

Na túto problematiku v drink makeri však odpovedáme takto: mohli by sme to robiť aj tak, že kúpime vyradené ovocie, zeleninu a orechy z veľkoskladov, zmixovali by sme ich bez ohľadu na to či je hnilé, obúchané alebo nemá požadovanú akosť, preliali by sme to všetko vodou z vodovodu, do sirupov by sme dali „zdravý“ biely cukor, nafľaškovali by sme to do PET fliaš a vypýtali si o 5% nižšiu cenu za každý produkt. Ale načo?

My tu nie sme na sezónu! Sme tu pre vás a budeme tu pre vás dlho a podľa toho sa aj správame.

Ale pozor, aj my sme podnik, ktorého cieľom je generovať peniaze, myslíme si, ale, že nie je generovať ako generovať.

Tím drink maker.