KTO SME?

Drink maker, projekt, ktorého základným, stavebným kameňom je princíp startupu, alebo niečoho čo trh doposiaľ neponúkol. Zmýšľanie pri navrhovaní niečoho čo ešte neexistuje muselo nájsť svoju cestu. Dokázali sme túto myšlienku zrodiť v hlavách a začali sme hľadať riešenia ako ju zrealizovať. Ako je dnes už vidieť našli sme.

Cesta bola kľukatá no vyplatila sa, svetu sme ponúkli niečo čo tu ešte nebolo a my sme sa presvedčili, že dobrý nápad si zaslúži realizáciu. Dnes už vieme, že sme dokázali spraviť svetovo unikátny projekt, ktorý má pôvod na Slovensku, je to ďalší dôkaz toho, že naša krajina nemá núdzu o kreatívcov.

Nepotrebovali sme miliónové investície aj keď by sa mnohokrát hodili. Nepotrebovali sme rady odborníkov, ktorí sa živia tým, že vám vnuknú svoje myšlienky. Potrebovali sme nápad, vôľu, odhodlanie a vytrvalosť. Nápad prišiel, ostávalo to ostatné, nie vždy však bolo na ružiach ustlané. Drink maker sme odsúvali kvôli financiám, času a trochu aj vlastnému pohodliu, priznávame. Našli sme správnych ľudí, vďaka ktorým sa dali myšlienky zrealizovať a za to im patrí naša vďaka.

Na konci dňa je však vždy dôležitý výsledok a k tomu sme dospeli. Teraz, keď drink maker spúšťame (05/2018) sú na takúto formu predaja a takúto formu nápojov pripravení aj ľudia. Všetky naše, teda vaše drinky sú buď vašou neoddeliteľnou súčasťou jedálnička alebo aspoň jeho občasným doplnkom. Pretože ľudia sa názorovo vyvíjajú a vedia čo je pre nich dobré. A my chceme byť dobrí a najlepší v tom čo robíme, vďaka vám sa to darí a to je náš hnací motor.

Tím drink maker.